Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

 1. Переведіть компьютер на англійську мову.
 2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
 3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
 4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
 5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
 6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 17.06.2024

Працюємо ТІЛЬКИ по Україні!
Відправка товару здійснюється післяплатою або після передплати протягом 3 банківських днів. Рахунок на передплату дійсний 3 банківських дні!
Ціни на сайті можуть відрізнятися від цін в магазинах!

Купити підшипники Одеса в Україні
продаж, каталог та довідник підшипників 


Купити підшипники в Україні й підшипники Одеса стало ще простіше та вигідніше! Компанія ВПК-підшипники - це не тільки сучасний магазин підшипників самого різного призначення. Окрім цього ми є провідними постачальниками компонентів для промисловості, здійснюючи підшипники продаж у всі області нашої країни.

ВПК-підшипники - це:

 • широкий асортимент 
 • зручна форма співпраці
 • тільки доступні ціни

Куплю підшипники Україна - найвигідніша пропозиція!

Підшипник Одеса вважається незамінною частиною практично усіх обертових деталей більшості механізмів. Кожний з них виконує важливу задачу - забезпечувати поворот або обертання однієї деталі по відношенню до іншої. 

При тому, не зважаючи на високі показники підшипників Одеси, не виключається випадок їх поломки. В зв'язку з цим виникає актуальне питання купити підшипник в якості повноцінної заміни. 

Звернувшись у компанію ВПК-підшипник, Ви завжди залишаєтесь у виграші! Пропонуємо Вам спеціальний каталог підшипників і довідник підшипників, скориставшись яким ви зможете швидко та вигідно купити підшипник Україна. 

Співпрацюйте з ВПК-підшипник - отримайте переваги!


Купивши підшипники в Україні в магазині нашої компанії, Ви гарантовано залишитесь задоволені своїм придбанням. Ми цінуємо свою репутацію, тому намагаємося зробити нашу співпрацю повноцінною, зручною та комфортною.

Мі пропонуємо:

 • Широку номенклатуру підшипників продажу 
 • Швидку реакцію на кожне замовлення 
 • Своєчасну відправку
 • Постійне поновлення каталога підшипників 
 • Повна інформація в довіднику підшипників

Підшипники придбавши Україна, Ви на власному досвіді маєте змогу переконатися у високих характеристиках цих деталей. Сьогодні виробництво підшипників продаж характеризується небувалим темпом. Це пов'язано з постійно зростаючим попитом на цю продукцію. В каталозі підшипників Ви можете побачити десятки тисяч підшипників, які відрізняються за конструктивним виконанням, розмірами, швидкостями обертання й іншими параметрами. Ознайомившись з довідником підшипників, ви отримуєте додаткову інформацию відносно того чи іншого вида.

ВПК-підшиники - нас рекомендують наші клієнти!

Одна з переваг магазина підшипника Одеси, що ми намагаємося забезпечити споживача широким діапазаном послуг:

 • Консультації 
 • Зручні умови поставки
 • Рішення технічних проблем 
 • Покращення якості послуг

В результаті, купивши підшипники в Україні, або підшипники купити Україна, покупці отримають якісний продукт для тривалого терміна експлуатації.

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами по вказаним телефонам і наші менеджери нададуть Вам всю необхідну інформацію. 

Куплю підшипники Одеса - найвигідніша пропозиція!

Статті

Підшипник es208g2
2018-03-21
Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.
Підшипник es207g2
2018-03-21
Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Новини

Підшипники для комбайнів фірми INA
2016-07-07
Підшипники для сільгосптехніки від німецького виробника INA - надійність, висока якість і довговічність. ВПК-Підшипник раді надати вам широкий асортимент різноманітних підшипників для комбайнів.
Недорогі підшипники в Одесі
2016-07-06
Китайські підшипники підходять для вузлів з невисокими навантаженнями і невеликими швидкостями обертання. Вони витримують нормальні умови роботи, тим самим будучи оптимальним варіантом для недорогої техніки.