Пошук

За розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота (ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на25.06.2017

Про компанію

Компанія ВПК Підшипник спеціалізується на продажу підшипникової продукції. Маючи на увазі те,що в сучасній промисловості питання високої якості різного виду комплектуючих стоїть достатньо гостро,наша задача-максимально оперативно реагувати на усі питання наших клієнтів.

Наша компанія здійснює поставку підшипників в найширшому асортименті. Придбавши продукцію у нас,Ви  економите сили,час  та гроші. Ми можемо в найкоротший термін знайти саме ефективне рішення для Ваших виробничих задач.

Правильно організувати вибір підшипників-непроста задача. Але з нами це легко,просто та  зручно.

Для зручності наших клієнтів компанія ВПК Підшипник надає:

  •          консультацію за всіма зацікавленими питаннями;
  •          гнучку систему знижок;
  •          продуману та зручну форму оплати;
  •          вітчизняні аналоги імпортним маркам підшипників.

Ми поставляємо підшипники для транспортного машинобудування, автомобілебудування, паливно-енергетичного комплексу та для багатьох інших галузей.

Пропонуючи тільки якісну продукцію, ми сприяємо безперервному виробничому процесу, який є фундаментом для фінансової стабільності. Розширений перелік товарів гарантує максимальне задоволення  потреб наших замовників. Пропонуючи нашим партнерам тільки високоякісні підшипники за прийнятними цінами, ми плануємо у перспективі створити надійні, взаємовигідні та довгострокові  відносини.

При роботі з клієнтами ми використовуємо високий рівень обслуговування, слідуємо суворому дотриманню усіх обставин та забезпечуємо високу якість продукція,яка постачається.

Автор