Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 17.06.2024

Про компанію

Компанія ВПК Підшипник спеціалізується на продажу підшипникової продукції. Маючи на увазі те,що в сучасній промисловості питання високої якості різного виду комплектуючих стоїть достатньо гостро,наша задача-максимально оперативно реагувати на усі питання наших клієнтів.

Наша компанія здійснює поставку підшипників в найширшому асортименті. Придбавши продукцію у нас,Ви  економите сили,час  та гроші. Ми можемо в найкоротший термін знайти саме ефективне рішення для Ваших виробничих задач.

Правильно організувати вибір підшипників-непроста задача. Але з нами це легко,просто та  зручно.

Для зручності наших клієнтів компанія ВПК Підшипник надає:

  •          консультацію за всіма зацікавленими питаннями;
  •          гнучку систему знижок;
  •          продуману та зручну форму оплати;
  •          вітчизняні аналоги імпортним маркам підшипників.

Ми поставляємо підшипники для транспортного машинобудування, автомобілебудування, паливно-енергетичного комплексу та для багатьох інших галузей.

Пропонуючи тільки якісну продукцію, ми сприяємо безперервному виробничому процесу, який є фундаментом для фінансової стабільності. Розширений перелік товарів гарантує максимальне задоволення  потреб наших замовників. Пропонуючи нашим партнерам тільки високоякісні підшипники за прийнятними цінами, ми плануємо у перспективі створити надійні, взаємовигідні та довгострокові  відносини.

При роботі з клієнтами ми використовуємо високий рівень обслуговування, слідуємо суворому дотриманню усіх обставин та забезпечуємо високу якість продукція,яка постачається.