Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 21.05.2024

Підшипник SKF, вижимні, голчасті, підвісні підшипники

SKF - міжнародна промислова група найбільша в світі, яка виробляє підшипник skf. Вона представлена ​​в 130 країнах світу. SKF лідирує у виробництві еластомерних ущільнень і є провідним виробником підшипникової сталі.

На сьогоднішній день ця компанія має безліч власних заводів по всьому світу. На підшипник skf і на підшипники кочення існує завжди великий попит.

SKF є найбільшим постачальником даних деталей. Підшипник skf підходять для більшості виробників автомобілів. Крім їх у виробництві SKF є: водяні помпи та хрестовини, ШРУСи і ролики, ущільнення і змащення. З продукцією skf можна не боятися за функціонування всього механізму, так вони відрізняються високими стандартами і якістю.

Голчастий підшипник - це так званий аналог радіальних роликових. Головна відмінність голчастого підшипника полягає в тому, що спостерігається набагато більше співвідношення довжини ролика і його діаметра (голка). До того ж, як і у роликового, таке ж сприйняття навантажень. Ті, хто у виробництві користуються саме цим видом, відзначають головна перевага цього типу - не дуже великі габарити.

Широке застосування голчастих підшипників спостерігається в поліграфії, автомобілебудуванні, конвеєрних і фасувальних машинах.

Слід зазначити, що в Україні їх виробництво відсутня.

Вижимний підшипник - це такий вид, який використовується в автомобілебудуванні. Він розташований в задній частині коробки передач. Зусилля передає через тонкий сталевий шток, який проходить всередині порожнього первинного вала. На вижимний підшипник, тисне «курок», розташований на осі приводу, до її кінця кріпиться трос зчеплення. При виборі вичавного підшипника слід не помилитися, так його поломка призведе до несправності всього автомобіля.

Що може ще вивести з ладу ваш автомобіль, так це підвісний підшипник. Замінити його можна самостійно мул і звернувшись в автосервіс. Він є опорою карданного валу. Якщо сталися неполадки, слід у підвісного підшипника послабити болти кріплення. Збій в роботі даної деталі може привести до таких ускладнень ускладнень, як порушення роботи карданного валу. Існує багато компаній, які пропонують послуги з продажу і заміні підвісних підшипників.