Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 21.05.2024

Упорний підшипник в Одесі

Дуже мало таких машин, в яких не було б обертових частин - різних коліс, важелів, барабанів. Про це неодмінно повинні знати ті, які мають справу з автотранспортом. Адже, як відомо, будь-яка машина вимагає достатнього догляду, і багато, напевно, не знають, що опорний підшипник потрібно міняти!

Опорний підшипник - це не найпомітніша деталь автомобіля, але в його функціонуванні він грає далеко не останню роль. У їх якості десь до 70-х рр. ХХ ст. використовували звичайні латунні втулки. Після чого опорним на зміну прийшли голчасті або кулькові.

Несправність цієї деталі може привести не тільки до підвищення гучності, а й до повного виходу зчеплення з ладу, і до того ж стати причиною дорогого ремонту.

При ремонті зчеплення на опорний підшипник найчастіше звертають увагу досить рідко. Це і може привести до несправності вашого автомобіля.

Інший вид - це підшипники упорні. Вони широко застосовуються в енергетиці, гірничодобувній промисловості, металургії. Головна особливість цього виду в тому, що конструкція таких підшипників забезпечує чудові швидкісні якості, також підшипники наполегливі мають невеликі розміри підшипників. Але в той же час вона їм не дозволяє витримувати значні навантаження.

Для упорних є своє цільове призначення. Їх використовують в автомобільних колесах і центрифугах, а також в шпинделях і черв'ячних редукторах, в електродвигунах і ін. Радиально завзятий підшипник знайшов широке застосування в різноманітних промислових сферах: автомобілебудуванні та машинобудуванні, хімічній промисловості, в верстатобудуванні.

Але слід пам'ятати, що завдяки таким невеликим, здавалося б, деталей, раьотаю цілі конструкції і прилади, тому за ними необхідний чіткий систематичний догляд.