Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 24.04.2024

Корпус підшипника й розміри підшипників в Одесі

Корпус і розміри підшипників


Асортимент продукції різних фірм включає в себе великий перелік корпусів підшипників. Деякі каталоги містять загальний огляд стандартних корпусів, які випускаються фірмами, і можуть допогти розробникам у виборі оптимальної конструкції корпуса.

У виробництві здійснюється виготовлення стандартних корпусів, але по спеціальному замовленню стандартний корпус підшипника може бути адаптованим за вимогами клієнта.

Таким чином, де неможливо використовувати стандартний корпус, можливо розробити спеціальні корпуси. Корпус виготовляють з чавуну, чавуну зі сфероподібним графітом і сталі., і тд. для залізничних коліс, барабанів і папероробних машин.

Прийнято розрізняти корпуси за такими напрямками:

- Стаціонарні роз'ємні корпуси

- Нероз'ємні стаціонарні корпуси

- Фланцеві підшипникові корпуси 

- Натяжні корпуси і ін.

Кожний з них має певний спосіб кріплення, форми, цільового призначення, розміру, а також виконані з різних матеріалів. 

Серед стандартних корпусів найбільш поширені такі типи:

  • фланцеві корпуси
  • роз'ємні стаціонарні корпуси
  • натяжні корпуси
  • цільні стаціонарні корпуси

Під час роботи з підшипниками необхідно враховувати такий факт, як існування різних розміри підшипників. Розмірна серія підшипника - це поєднання серій діаметрів та ширин(висот), котра визначає габарити розміри підшипників. Для підшипників встановлені певні серії (ГОСТ 3478): 

Всі вітчизняні підшипники поділяються на різні види, залежно від розміру: по ширині; по типам серії діаметра.

На даний момент існує достатня кількість фірм, бірж, та інших компаній, які займаються продажем та покупкою даної продукції всіх видів і марок, їх можна знайти за запитом "куплю підшипники". До них можна звертатися з метою придбання необхідних розмірів підшипників вітчизняних або іноземних виробників.