Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 21.05.2024
Володимир
2019-01-14 10:12:51
Обслуговування - добре, сайт - неадекватний. Виділення та копіювання тексту заблоковане, якщо мені потрібно знайти додаткові технічні характеристики по маркуванню - доводиться вводити його вручну замість того щоб скопіювати. Ви так сильно переймаєтесь копіюванням ваших "унікальних" матеріалів що створюєте таку "ергономіку"?! І чому я не можу переглянути вміст корзини? Якщо я почав робити замовлення вчора і сьогодні вже не пам'ятаю які позиції вже додав - як мені це дізнатися?! Кнопка "оформити замовлення" не працює бо менше 300 гривень, очистити корзину теж не можна. Реєстрації користувача немає.
Михайло
2018-01-08 15:35:19
Дуже вдячний компанії "ВПК підшипник" за їхню якісну та професійну роботу. Не перший раз купую їхню продукцію і залишаюся задоволеним! Також приємно, що у них є українська версія сайту.
Владимир
2017-04-17 20:37:33
Обслуживание на 5 из 5 !!!!! Юля тоже 5+
#Enable images to see captcha.