Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 27.04.2025

Електроінструмент

Дуже часто домашні умільці стикаються з проблемою виходу з ладу ручного електроінструменту - дрилів, шлифмашинок, перфораторів і т.д. Найбільш поширеною поломкою є руйнування підшипника в двигуні. Відбувається це унаслідок неправильної експлуатації (недотримання режиму роботи, тривалості і величини навантажень) або зберігання (запилені і забруднені коробки, приміщення) інструменту. Так само не слід забувати про регулярне профілактичне обслуговування - тільки при його проведенні виробники гарантують довговічність електроінструменту, і, на жаль, цим пунктом дуже багато користувачів нехтують.

Першою ознакою неполадок є підвищений шум при роботі електроінструменту. Він виникає в результаті того, що зруйнований підшипник збиває центрівку якоря, і останній починає стикатися зі статором двигуна. Тут важливо не затягувати зі зміною підшипника, інакше зростає ризик вкінець «вбити» інструмент.

Якщо ви вирішили замінити підшипник самостійно, слід пам'ятати про декілька важливих моментів.

  • Кришка підшипника повинна бути такою ж, як і в оригіналі - або гумова заглушка, або металева шайба. Вона ні в якому разі не повинна піддаватися деформаціям (натиск або ударам) щоб уникнути випадання тіл кочення.
  • При демонтажі підшипника рекомендується використовувати спеціальний знімач, щоб уникнути викривлення валу.
  • Після демонтажу слід очистити місце установки підшипника і весь інструмент в цілому, видаливши пил, бруд та інші забруднення.
  • В процесі установки підшипника важливо передавати зусилля через те кільце підшипника, яке обертається, щоб не деформувати сам підшипник.
  • Перед монтажем підшипник ні в якому разі не можна відкривати і додатково змащувати - він має кількість змащення, достатню на весь термін експлуатації. Ця жорстка вимога пред'являється всіма виробниками, незалежно від цінової категорії підшипника.

І, звичайно ж, не варто забувати про те, що дешевий підшипник, як би акуратно він не був встановлений, навряд чи пропрацює хоча б половину терміну служби більш дорогого.

Потрібний вам підшипник ви можете підібрати на сайті компанії ВПК-Підшипник, скориставшись зручним пошуком по каталогу або підібравши його за розмірами. Широкий вибір брендів дозволить вам підібрати найбільш підходящій.


Всі статті

Останні статті

Підшипник з позначенням 603 є ще одним поширеним типом мініатюрного радіального кулькового підшипника, трохи більший за розмірами, ніж його "молодший брат" 602, але зберігає при цьому компактність і універсальність. Він знаходить широке застосування у вузлах, де потрібне надійне обертання при обмеженому просторі. На особливу увагу заслуговує його закрита версія 603 ZZ, що забезпечує додатковий захист від зовнішніх впливів.

Підшипник з позначенням 602 являє собою мініатюрний радіальний кульковий підшипник, що набув широкого поширення завдяки своїм компактним розмірам, універсальності та надійності. Незважаючи на свої скромні габарити, цей тип підшипника відіграє ключову роль у роботі багатьох механізмів, від високоточного промислового обладнання до несподіваних побутових приладів.

Мініатюрні підшипники: дрібні деталі з великим значенням У світі високих технологій та компактних пристроїв мініатюрні підшипники відіграють ключову роль, забезпечуючи плавне та точне обертання у найбільш обмежених просторах. Ці крихітні компоненти, часто непомітні на перший погляд, є невід'ємною частиною безлічі пристроїв, що оточують нас як у повсякденному житті, так і в найскладніших промислових механізмах.

Корпусні підшипники – це готові до встановлення вузли, що складаються з підшипника та корпусу. Вони призначені для підтримки обертових валів та осей у різних механізмах. Завдяки своїй конструкції, корпусні підшипники мають ряд переваг, таких як простота монтажу, висока надійність та здатність компенсувати невеликі перекоси.