Мініатюрні підшипники
Підшипник - важлива деталь багатьох вузлів, і використовується дуже широко. Різноманітні конструкційні варіанти, розміри і види підшипників дозволяють підібрати необхідний в кожному окремому випадку. Коли мова заходить про невеликі за розміром вузлах, на допомогу приходить мініатюрний підшипник.
Мініатюрним підшипником прийнято вважати такий, у якого зовнішній діаметр не перевищує 30 мм. Найменший підшипник метричної системи вимірювання має внутрішній діаметр 1 мм, зовнішній діаметр 3 мм і висоту 1 мм. В дюймової системі виміру розміри самого маленького підшипника складають 1,016х3,175х1,191 мм.
Мініатюрні підшипники сьогодні затребувані в багатьох галузях. Вони встановлюються в електроінструментах, стоматологічному обладнанні, фото-і кіноапаратурі, офісної техніці - принтерах, сканерах, факсах та ксероксах. Широко використовуються мініатюрні підшипники в робототехніці й моделюванні - при створенні моделей машин і літаків.
Не менш рідкісним є використання крихітних підшипників в спінінгових котушках, велосипедах, скейтбордах та роликових ковзанах.
Лідерами у виробництві мініатюрних підшипників безперечно є фірми EZO (країна приналежності бренду Японія) і SMB (Італія). Маркування підшипників маленьких розмірів нічим не відрізняється від маркування їх "старших братів". Як і у всіх інших випадках, важливо правильно підібрати підшипник за розмірами - тільки тоді можна бути впевненим в точній і надійній роботі вузла і всього виробу в цілому.
На сайті компанії ВПК Підшипник ви зможете знайти мініатюрні підшипники різних брендів, користуючись зручним каталогом.
ВПК Підшипник - у нас є те, що вам треба!
Всі статті
Ущільнення SKF HMSA10 RG: Надійний захист для обладнання
У сучасному промисловому виробництві надійність та довговічність обладнання відіграють ключову роль. Одним із ключових компонентів, що забезпечують безперебійну роботу механізмів, є ущільнення. Компанія SKF розробила нове покоління манжетних ущільнень HMSA10 V, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності.
Сучасна логістика неможлива без вантажних перевезень, а ключовим елементом цих перевезень є напівпричіп. Його унікальна конструкція, що дозволяє розподіляти навантаження між тягачом та самим напівпричепом, зробила його незамінним інструментом для транспортування різних вантажів на будь-які відстані. У цій статті ми розглянемо особливості конструкції напівпричепів, сфокусувавшись на механізмі зсувного даху та ролі підшипників у роботі.