Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 11.08.2022

Підшипник 3007115

Підшипник кочення 3007115 витримує радіально-упорні навантаження, а так само класифікується як однорядний і конічний підшипник. Має широкий діапазон температур для експлуатації, а саме: від мінус сорока до ста двадцяти градусів Цельсія.

Своє застосування в основному знаходить в автомобілях марки Mercedes-Benz, а так само як підшипник маточини.
У підшипника 3007115 фірми VBF є кілька аналогів в різних цінових категоріях. У такий же ціновій категорії знаходиться підшипник 33015 виробника CRAFT. Сам бренд з Литви, але виробляються підшипники в Малайзії, Узбекистані та Індії. Інший аналог підшипника- 33015-А фірми CX, країною походження бренду є Польща. Є такі дорожчі аналоги - підшипник 33015F фірми Fersa родом з Іспанії і аналог 33015 JR Koyo з Японії. 

 

 


Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.