Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 02.07.2022

Підшипник es208g2

560212.1, 412441

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус. Даний підшипник застосовується в зернозбиральної техніки від різних компаній, таких як Agco, Massey Ferguson, John Deere, Claas, New Holland. Стандартні розміри в міліметрах підшипника: 40x80x43.7. Підшипник es 208 g2 ущільнений виробником з двох різних сторін, він передає при обертанні ключового вала радіальне навантаження.

В даному магазині es208 g2 можна придбати від різних виробників:

es208g2 snr (Франція).

sa 208 g - FBJ (Японія),

UE 208 - ZVL (Словаччина),

FD 208 - FLT (Польща),

Sa 208 - CX (Польща).

 

Пам'ятайте, що тільки якісні підшипники будуть служити вам довго і вірно!


Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.

Опорні ролики завжди у наявності та під замовлення