Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 19.08.2022

Підшипник MR 148 RS

Кульковий радіальний однорядний підшипник  MR 148 2RS має відмінні від стандартного ряду номенклатури ГОСТУ розміри, де внутрішній діаметр 4 міліметри, зовнішній діаметр 8 міліметрів, товщина або висота 4 міліметрів. Закритий з двох сторін гумовими ущільненнями, на яких зазвичай написано MR148 RS або MR148RS. Технічні характеристики згідно довідникам виготовлювачів швидкість обертання у пластичній мастилі до 38000 об / хвилину, вантажопідйомність динамічна 0,817 Кн. статична 0,386 Кн. Має широке застосування в апаратах по догляду за тілом людини (косметології), таких як манікюрні набори. Поставляється в основному дорогим брендом  EZO країна приналежності Японія, який працює в стоматологічному обладнанні, авіа моделювання. дешевшу торгову марку SMB  країна приналежності Англія можна встановлювати в велосипеди, лескоукладачі риболовних котушок та інші менш навантажені пристрої. Мастило покладене на весь термін експлуатації.


Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.