Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

 1. Переведіть компьютер на англійську мову.
 2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
 3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
 4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
 5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
 6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 28.03.2020

Шприц для мастила

Вид товару Позначення бренд Типаж Фото Відео Розміри Ціна за 1 шт. / Наявність
1 Шланг для шприца Шланг AW401-12U шланг для шприцу A-450 довжина 12 дюймів BECHEM Фото3 Шланг для шприца Шланг AW401-12U шланг для шприцу A-450 довжина 12 дюймів Фото4 Шланг для шприца Шланг AW401-12U шланг для шприцу A-450 довжина 12 дюймів Аналоги
2 Шланг для шприца Шланг AW401-18U Шланг для шприцу A-450 BECHEM Фото3 Шланг для шприца Шланг AW401-18U Шланг для шприцу A-450 Фото4 Шланг для шприца Шланг AW401-18U Шланг для шприцу A-450 Аналоги
3 Шприц для дозування мастила Шприц A-450 для дозування мастила BECHEM Фото3 Шприц для дозування мастила Шприц A-450 для дозування мастила Фото4 Шприц для дозування мастила Шприц A-450 для дозування мастила Аналоги
4 Мастило Шланг AW401-9U шланг для шприцу A-450 довжина 9 дюймів BECHEM Фото3 Мастило Шланг AW401-9U шланг для шприцу A-450 довжина 9 дюймів Фото4 Мастило Шланг AW401-9U шланг для шприцу A-450 довжина 9 дюймів Аналоги

Шприц для мастила, фото

Все КВЕД

Купити шприц для змащування підшипників на сайті ВПК Підшипник

При покупці змащувальних матеріалів, а також безпосередньо самих підшипників необхідно пам'ятати про придбання шприца для змащення, який допомагає, полегшує ремонтно-мастильні роботи. Шприц для змазки підшипників купити можна в каталозі нашого інтернет магазину ВПК Підшипник, де за допомогою зручного пошуку, наявної технічної інформації, можна підібрати шприц згідно необхідним критеріям. Залежно від функціональних особливостей обладнання і деталей, складу мастила, фірмі-виробнику шприц для змащування підшипників ціна може істотно відрізнятися.

Купити шприц для змащування підшипників на vpk-podshipnik.com.ua

Змащувальні матеріали є необхідною умовою для правильної роботи підшипників, зменшення ступеня тертя, ковзання, швидкості між труться частинами, поверхнями. Обробка мастилом відкритих частин і поверхонь підшипників ручним способом не становить особливих труднощів, в той час як обробити змащуючими матеріалами закриті, недоступні частини без спеціального обладнання неможливо. Саме для таких закритих механізмів використовують спеціальні шприци для заливки масла або мастила.

Основними перевагами таких шприців слід вважати:

 • Обробка невидимих ​​для ока ділянок поверхні і частин підшипників;
 • Рівномірний розподіл змазує рідини по всій поверхні оброблюваної деталі;
 • Завдяки зручній конструкції змазує рідина потрапляє в усі вузли, таким чином, захищаючи від попадання пилу і сміття;
 • Прискорює процес обробки змащуючими матеріалами;
 • Економно розподіляє мастило для підшипників по всій поверхні.

  Шприци для змащення підшипників у великому асортименті представлені в каталозі нашого сайту. Якщо ви сумніваєтеся в правильності (чи підходить) інструмент і змащувальні матеріали безпосередньо для вашого виду діяльності, особливості техніки, передзвоніть нам і отримаєте безкоштовну консультацію наших фахівців на будь-якому етапі співпраці з нашим інтернет магазином.

  Як придбати інструменти та змащувальні матеріали на нашому сайті?

  На сайті ВПК Підшипник & raquo; представлений великий вибір підшипників, сальників, ланцюгів, шарнірних головок, а також змащувальних матеріалів для догляду за ними. Одним з найбільш затребуваних товарів серед наших покупців є шприц, який використовують для змащення. Оформити покупку будь-якого товару на сайті (сума замовлення від 300 грн.) Можна:

  • Онлайн - оформлення товару замовлення через кошик;
  • Зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону або електронній пошті.

   Шприц для змазки купити Україна з доставкою в будь-який регіон будь-яким транспортним оператором можна оформити в інтернет магазині & laquo; ВПК Підшипник & raquo ;. Оплату ж можна зробити будь-яким зручним для вас способом.

   Шприц для змазки купити в Києві, Одесі чи Дніпрі швидко, легко і за оптимальною ціною можна на сайті vpk-podshipnik.com.ua!