Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 17.05.2021

Комбіновані радіально- упорні кулькопідшипники з голчастими роликами NKIB 5911

Комбіновані радіально-упорні кулькопідшипники з голчастими роликами NKIB5911-XL, упорна частина двостороннього дії. Підшипники NKIB можуть сприймати осьові навантаження в обох напрямках і використовуються в якості опорних або напівпозиціонуючих підшипників, підшипники NKIB мають одне вузьке внутрішнє кільце і одне широке внутрішнє кільце. Осьовий підшипниковий компонент має поліамідний кульковий сепаратор. У точці, де з'єднуються внутрішні кільця, є плече з обох сторін, необхідне для складання кульок і сепаратора. В результаті ці підшипники також підходять для підтримки осьових навантажень, які чергуються в напрямку. Підшипники орієнтують вал з осьовим зазором 0,08 мм до 0,25 мм. Широке і вузьке внутрішнє кільце повинні бути в осьовому напрямку притиснуті один до одного. Вузьке внутрішнє кільце має більший діаметр отвору. Це призводить до завадостійкості. Підшипники NKIB можуть змащуватися мастилом або маслом. Для змащення зовнішнє кільце має мастильну канавку і отвір для змащування.


Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.