Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 12.08.2022

Підшипник E 10 KG

Підшипник E 10 - радіально-упорний підшипник з тілами кочення у вигляді кульок. Підшипник відкритий, сепаратор виконаний з латуні. Внутрішнє кільце і кульки в сепараторі виймаються. Аналог маркування за ГОСТ - 6010. Не слід плутати з радіальними кульковими підшипниками 6010 (110 по ГОСТ). Можливий варіант, закритий металевими шайбами - 16100 ZZ, в даному випадку на заводі внесене мастило.

У радянський час випускався заводом 4ГПЗ. В даний момент зустрічається рідко. Виробник підшипників Е10 і 16100ZZ - фірма KG (Індія).

чертеж подшипник е10

Основні характеристики:  


Внутрішній діаметр d - 10 мм;  


Зовнішній діаметр D - 28 мм;  


Висота / ширина B - 8 мм;  


Маса m - 0, 260 кг;

Будова підшипників Е 10 дозволяє сприймати радіальні і осьові навантаження, в обох напрямках від осі валу. Також сприймаються радіальні при високих частотах обертання підшипника.

  Підшипники E-10 широко застосовувалися в пилососах радянського виробництва "Ракета".

 


Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.