Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 18.08.2022

Підшипник вентиляторів газових котлів 626 ZZ 6x19x6

   Перед опалювальним сезоном, а ще частіше в опалювальний сезон виникає необхідність заміни підшипника 626 ZZ з розмірами 6 * 19 * 6, який встановлений в вентиляторі котла опалення приміщення. Для вибору підшипника потрібно підійти дуже ретельно, адже можна залишитися в неопалюваних приміщеннях. Ми пропонуємо використовувати такі підшипники як 626ZZ1MC3E японського бренду NSK, який має необхідний тепловий зазор C3 і заповнений мастилом на весь термін експлуатації. Аналоги даного підшипника 626-2Z-C3 SKF (шведський бренд), 626-ZZ-C3 SNR (французький бренд). Всі ці підшипники зарекомендували себе з найкращого боку. Їх можна придбати тут.
   Постійний постачальник- запорука постійного якості!


Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.