Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 17.05.2021

Підшипники для велосипедів

Прецизійні підшипники для велосипедів

   Ми пропонуємо підшипники для дорожніх і гірських велосипедів. Велосипедні кулькові підшипники з кільцями тонкого перетину (підшипники з тонкостінними кільцями), часто звані підшипниками каретки картриджа, можуть використовуватися також як підшипники нижнього кронштейна або підшипники колеса (підшипники маточини). Велосипедні підшипники доступні з металевими екранами (кришками) або гумовими контактними ущільненнями. Вони також можуть бути закриті гумовими ущільнювачами з низьким коефіцієнтом тертя, які позначаються суфіксом «2RU». Для більшої корозійної стійкості ми можемо поставляти їх з нержавіючої сталі і з водостійкими мастильними матеріалами.


  У цих підшипниках використовується високоякісна зміцнена хромиста сталь або нержавіюча сталь 440 для більш тривалого терміну служби. Даний тип підшипників також має низьку шорсткість і високу точність виробництва деталей, що, в свою чергу, обумовлює низьке тертя у вузлі. Стандартне мастило в екранованих або герметичних підшипниках - це водостійка, зносостійка літієва змазка. Також, при необхідності, підшипник може бути змазаний водостійким морським мастилом.

Підшипники з тонкими кільцями


Підшипники з тонкими кільцями з розмірами валів від 10 мм до 80 мм.

 

Шарикопідшипники EZO з тонкими кільцями використовуються в контрольно-вимірювальних приладах або як робототехнічні підшипники, аерокосмічні підшипники, підшипники медичного обладнання, підшипники для фотоапаратів та оптичного устаткування, а також для будь-якого промислового застосування, де менша вага або розмір підшипника є першочерговим.


Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.