Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 12.07.2025

Клиновий ремінь

Клиновий ремінь - важливий елемент сільськогосподарського обладнання, верстатів, різних промислових машин. Він дозволяє передавати між валами механізму крутний момент за допомогою натяжки на шківи. Бічні поверхні ременів є одночасно робочими.

Використання клинових ременів дозволяє передати рух на велику відстань з високим ККД (більше 95%) і забезпечити плавну роботу з низьким рівнем шуму. Діапазон робочих температур - вельми широкий, від -30 ° С до + 60 ° С. До недоліків можна віднести не найменші габарити (порівняно з зубчастими ременями) і швидкий знос при роботі зі швидкохідним обладнанням.

Найбільш широко поширене використання клинових приводних ременів нормального перерізу, або, як їх ще називають, - класичних. Основним несучим шаром таких ременів є корд - пучки волокон поліестеру, капрону або лавсану, в деяких випадках - кевлару або араміду для збільшення здатності навантаження. Корд з обох боків закритий гумовою основою, що сприймає розтяг над несучим шаром і стиск - під ним. Конструкцію об'єднує і захищає від зовнішнього середовища обгортка - прогумована тканина.

Для правильної і надійної роботи до клинового ременю пред'являються високі вимоги при візуальному огляді. Обгортка повинна мати гладким і міцний шов; бічні поверхні - без тріщин, нерівностей, Замятін; верх ременя повинен бути опуклим або прямим, а низ - увігнутим або прямим. Також слід пам'ятати про правильній постановці ременів на шківи і паралельному розташуванні шківів один щодо одного.

Розміри клинових ременів приведені до шести стандартним профілям, який вирізняється розмірами в перетині. Профілі позначаються латинськими (в стандарті ISO) або кириличними буквами (в стандарті ГОСТ). Основні характеристики профілів наведені в таблиці нижче.

Позначення профілю

Ширина по верху

Ширина по корду

Висота ременю

ISO

ГОСТ

Z

0

10

8,5

6

A

А

13

11

8

B

Б

17

14

10,5

C

В

22

19

13,5

D

Г

32

27

19

E

Д

40

32

23,5

 

Ви можете купити ремінь привідний клиновий на сайті компанії ВПК-Підшипник, скориставшись при пошуку зручним каталогом.


Всі статті

Останні статті

Сьогодні ми у ВПК Підшипник представляємо вашій увазі детальний огляд та асортимент підшипників серії 672 — справжніх "невидимих героїв" сучасної техніки. Ці крихітні, але неймовірно важливі компоненти тепер доступні у нас в різних виконаннях від провідних світових брендів!

Ми продовжуємо нашу серію статей, присвячених мініатюрним вальницям, які є невід'ємною частиною багатьох сучасних механізмів. Сьогодні в центрі уваги – надійний та універсальний підшипник 609 ZZ, доступний для замовлення у ВПК Підшипник.

Ми продовжуємо наше захоплююче занурення у світ мініатюрних підшипників! Сьогодні на порядку денному — справжній гігант серед малюків, підшипник 609 2RS. Так-так, ви не дочули, "гігант" та "мініатюрний" в одному реченні, і це не оксюморон!

Продовжуючи нашу серію глибоких занурень у світ мініатюрних вальниць, сьогодні ми звернемося до одного з найпоширеніших та найуніверсальніших представників — кулькового радіального підшипника 608 ZZ. Незважаючи на свою скромну зовнішність, цей підшипник є справжнім серцем безлічі механізмів, від повсякденних побутових приладів до спеціалізованого обладнання.