Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 11.12.2019

Де взяти маленький підшипник

На даний момент інженерна думка намагається зменшити і зробити більш компактною більшість сучасної техніки. У ній, де потрібна точність і мініатюрність, також незамінні і міні-підшипники. На сьогоднішній день мініатюрні підшипники застосовують в косметології, стоматології (бормашини), в системах охолодження (вентилятори комп'ютерів), робототехніці, 3D-принтерах, роликах і скейтбордах, рибальських котушках і тд. Але найбільше поширення набули мініатюрні підшипники для радіокерованих моделей, наприклад, автомоделей.

Мініатюрними підшипниками вважаються ті, у яких зовнішній діаметр менше 30 мм. Слід враховувати систему вимірювання підшипників, яка може бути метричною та не метричною. На нашому сайті розміщена інструкція з пошуку дюймових підшипників.

Під мініатюрними підшипниками не варто мати на увазі тільки тип кулькових,

HK0408 - голчастий підшипник;

F8-16G - упорний підшипник;

У багатьох людей виникає питання де взяти маленький підшипник, тому на сайті ВПК Підшипник з'явився цілий розділ мініатюрних підшипників.


Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.