Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 27.02.2021

Кулькові підшипники з дюймовими розмірами

Зручну для нас метричну систему використовують не всі країни світу. Існує і дюймова міра, за якою найчастіше мають на увазі американський дюйм - 25, 4 мм. Однак, все частіше можуть знадобитися підшипники з цих неметричних систем - підшипники з дюймовими розмірами.


Ця потреба виникає тому, що в добу глобалізації на простори нашої країни надходить техніка в якій використовуються запчастини з не метричними розмірами. Дюймові підшипники можуть знадобитися для орбітреків, дитячих колясок, борін. Наприклад, сільгосптехніка John Deer виробляється американською фірмою, а значить і там можуть знадобитися розміри які не належать метричній системі.

 

На нашому сайті є оптимізований пошук дюймових підшипників. Наприклад, якщо вам потрібен підшипник R8, його внутрішній діаметр дорівнює 12,7 мм на штангенциркулі, то в пошук потрібно ввести найближчі цілі значення. Це буде 12 і 13 мм, після цього натисніть кнопку Шукати.

photo_2017-08-30_10-55-42
Надалі вам відкриється каталог з усіма підшипниками, внутрішній діаметр яких буде належати до діапазону вказаних значень.

photo_2017-08-30_10-55-41 (3)

Зважаючи на широкий вибору дюймових підшипників на сайті ВПК Підшипник вам варто звернути увагу на їх позначення.

Позначення вказують на типаж:

R8 - відкритий підшипник;
R8 ZZ - підшипник закритий залізними кришками;
R8 2RS - підшипник закритий гумовими ущільнювачами.Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.