Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 17.05.2021

Підшипник 6001 2RS

 

Підшипник 6001 2RS (за ГОСТом 180201) є однорядним кульковим радіальним підшипником, що сприймає радіальне навантаження. Закритий з двох сторін резинометаллическими шайбами, що захищають від попадання пилу, бруду, води. Також вони запобігають витікання мастила з підшипника, мастило ж розраховано на весь термін служби підшипника. Розкривати і змащувати додатково переконливо не рекомендується, тому що через зайве змащення підшипник буде грітися при роботі. У нас можна підшипник 6001 2rs1 купити. Такий підшипник буває зі збільшеним тепловим зазором і має маркування 6001 2rs c3. Дана модифікація застосовується при підвищених навантаженнях і при збільшеному тепловиділенні в області робочого вузла. Розміри підшипника 12х28х8 вказані в міліметрах. Рекомендуємо придбати підшипник 6001-2rs skf. Фірма-виробник «SKF» - це світовий лідер з продажу підшипників, працює на ринку більше ста років. Залежно від виробника можливі різні маркування:

6001-2rs - FLT, FBJ, CX (Польща).

6001 2RSR - ZVL (Словаччина).

6001 DDU - NSK (Японія).

6001-2rsh - SKF (Швеція).

6001 2NSE - Nachi (Японія).

6001 LLU - NTN (Японія).

Розміри підшипника:

12 мм - внутрішній діаметр d,

28 мм - зовнішній діаметр D,

8 мм - висота підшипника B.

 

Маса підшипника - 0.022 кг.


Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Закріплювальні кулькопідшипники GE..-KRR-B в широкому асортименті з аналогами за доступними цінами.