Пошук

ПРАВИЛА ПОШУКУ НА САЙТІ

  1. Переведіть компьютер на англійську мову.
  2. При пошуку підшипника введіть у віконце пошуку номер підшипника в нашому або імпортному позначенні.
  3. Весь набір символів здійснюється без пробілів.                     
  4. При пошуку клинового пасу введіть у віконце пошуку на англійській мові літеру профілю ременя (Z, A, B, C, D), поставте дефіс (-) і введіть довжину пасу в міліметрах.
  5. Приклад при пошуку сальника: 17х32х7, де «х» - англійська маленька літера «х» (ікс),  17 - діаметр посадочного місця сальника на валу, 32 - зовнішній діаметр сальника, 7 - висота сальника.
  6. При пошуку стопорних кілець наберіть літеру Z (якщо кільце одягається на вал) та наберіть діаметр вала в міліметрах або W (якщо кільце вставляється у втулку) та наберіть діаметр втулки в міліметрах.

за розмірами

Внутрішній діаметр, мм:
Від до
Зовнішній діаметр, мм:
Від до
Висота(ширина), мм:
Від до
Ціни актуальні на 31.10.2020

Закріплювальні кулькопідшипники GE ..- KRR-B

Радіальні вставні (закріплювальні) кулькопідшипники GE ..- KRR-B (рис.1) являють собою однорядні, готові до монтажу блоки, що містять нерозбірне зовнішнє кільце, внутрішнє кільце, висунуте на обидві сторони, сепаратор з пластмаси або листової сталі і ущільнення типу R .GE ..- KRR-B
   Ущільнення типу R (Рис.2) є кращим захистом від механічних забруднень і являє собою дві оцинковані сталеві шайби, висунуті назовні і похилі вниз з проміжною частиною зі штучного каучуку NBR і радіально попередньо завантаженою кромкою ущільнення. Особлива витягнута назовні конструкція ущільнення збільшує внутрішній простір підшипника для мастила.
   Підшипники з внутрішнім кільцем, висунутим з обох сторін, піддаються меншому перекосу внутрішнього кільця і, отже, обертаються більш плавно. Зовнішнє кільце зі сферичною поверхнею, в поєднанні з корпусом узгодженої конструкції можуть компенсувати зміщення і перкоси вала.
   Ці підшипники можуть бути повторно змащені. Для цієї мети вони мають два отвори для мастила в одній площині зовнішнього кольця і зміщені відносно один одного на 180 °.
   Внутрішні кільця підшипників з внутрішнім діаметром до d = 60 мм, а також фіксуючі ексцентрикові кільця в цілому мають покриття Corrotect® і, таким чином, захищені від фреттінг- корозії.
   ВПК Підшипник пропонує широкий асортимент даного типу підшипників: GE 20 KRR-B, GE 25 KRR B, GE 30 KRR B, GE 35 KRR B, GE 40 KRR B, GE 45 KRR B, GE 50 KRR B, GE 55 KRR B, GE 60 KRR B, GE 65 214 KRR B і інші.

GE..-KRR-B(1)

GE..-KRR-B(2)

Всі статті

Останні статті

Підшипник ex206g2 - кульковий підшипник, який служить опорою для валів, його корпус складається з двох кілець, які з'єднані сепаратором.

Підшипник es207g2 це підшипник, що закріпляється, кульковий підшипник, складається з двох частин - обойм, зовнішньої і внутрішньої, які з'єднуються сепаратором, він є корпусним.

Підшипник es208g2 - це кульковий підшипник, який закріплюється на валу, дві частини - обойми, внутрішня і зовнішня, що з'єднуються сепаратором, складають його корпус.

Опорні ролики завжди у наявності та під замовлення